جستجوی پزشکان

مرکز سلامت ایرانیان

مرکز سلامت ایرانیان
۱۴۰۰-۰۲-۱۵

مرکز سلامت ایرانیان

(بخش درمان در منزل)

دریافت خدمات پزشکی و پرستاری مناسب دغدغه هر بیماری می باشد . با توجه به بالا بودن هزینه های بیمارستان های خصوصی و شلوغ بودن بیمارستانهای دولتی عملاً دریافت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل بهترین راه می باشد . زیرا هزینه آن خیلی کمتر از بیمارستان های خصوصی و معطلی آن کمتر از بیمارستان های دولتی می باشد. بخش درمان در منزل مرکز سلامت ایرانیان با بهره گیری از پزشکان و کارشناسان مجرب توانسته است مجموعه کاملی را دور هم جمع نماید تا بتوان کلیه خدمات را در منزل ارائه نمایند . پرسنلی که با این مجموعه همکاری دارند دارای سابقه کار بالا میباشند و از میان تعداد زیادی از کادر درمان گلچین شده‌اند . تا بتوان خدمات مناسب و شایسته بیماران به آنها ارائه نمود . تا بیمار بتواند اعتماد کاملی به کادر درمانی که در منزل خدمات ارائه می نمایند داشته باشد . امروزه با پیشرفت فناوری و تکنولوژی و همچنین پیشرفت در عرصه پزشکی کلیه دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی به صورت پرتابل و سیار در آمده است. این باعث می شود که پزشکان و کارشناسان رشته های پزشکی و پرستاری کلیه اقدامات درمانی را در منزل انجام دهند. زیرا دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز خود را می توانند به راحتی به منزل بیمار انتقال دهند‌. امروزه به راحتی می توان خدماتی همچون سونوگرافی ، رادیولوژی ، اکوی قلب و نوار قلب در منزل گرفته شود. بدون آنکه هیچ تفاوتی با دستگاه ها و تجهیزات داخل بیمارستان داشته باشد. و گاها کیفیت دستگاه های پرتابل به دلیل جدید بودن این دستگاه ها خیلی بالا تر و دقیق تر می باشد.

مرکز سلامت ایرانیان ارائه کننده کلیه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد. و در کمترین زمان ممکن کادر درمان را با تجهیزات کامل بر بالین بیمار حاضر می کند.

تماس با ما:

شماره ۴ رقمی : ۱۷۵۶ ( بدون پیش شماره )

۰۲۱-۲۲۴۳۸۱۰۰

۰۲۱-۴۴۲۹۸۱۰۰

۰۲۱-۶۶۹۸۸۱۰۰

۰۲۱-۸۸۵۲۸۱۰۰

پاسخ گویی از ساعت ۸:۰۰  تا ۲۴:۰۰

 ۰۹۱۹-۳۰۰-۲۳۲۵ : واتساپ

ارسال شده در مطالب پزشکی توسط مدیریت
futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy
تماس با ما

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن