جستجوی پزشکان

خدمات آزمایشگاهی در منزل

خدمات آزمایشگاهی در منزل
۱۴۰۰-۰۷-۰۵

خدمات آزمایشگاهی در منزل

در برخی مواقع برای همه افراد این امکان فراهم نیست که برای گرفتن آزمایش به بیمارستان یا آزمایشگاه مراجعه نمایند. برای همین منظور لازم است که این افراد این خدمات را در منزل یا محل کار دریافت نمایند. گاهی افراد این سوال برایشان پیش می آید آیا دقت آزمایش هایی که در منزل گرفته میشود با آزمایش هایی که در آزمایشگاه یا خود بیمارستان انجام می شود فرقی دارد ؟ برای اینکه خیال این بیماران آسوده خاطر باشد به شما عرض می نماییم که این آزمایشات که در منزل گرفته میشود هیچ فرقی با آزمایشاتی که در بیمارستان یا آزمایشگاه گرفته می‌شود ندارد. زیرا آزمایش ها به دو دسته لخته و غیر لخته تقسیم می شوند . آزمایشاتی که لخته هستند پس از گرفتن به بیمارستان برده می شود و تا زمانی که به بیمارستان برسد آزمایش به صورت کامل لخته می‌شود. که در بیمارستان نیز همین مدت زمان آزمایش های که در آن جا گرفته شده باقی می‌ماند تا لخته شود. پس عملا در گرفتن این آزمایش ها فرق بین بیمارستان و منزل وجود ندارد. در مورد آزمایشاتی که غیر لخته هستند آنها را در ظرف های قرار می دهند که مانع از لخته شدن خون میشود و پس از رسیدن به بیمارستان لوله آزمایش را درون دستگاه قرار می دهند تا سریعا نتیجه آزمایش مشخص شود . آزمایشاتی که در منزل یا محل کار بیمار انجام میشود به نزدیکترین آزمایشگاهی که مرکز شفا طب عرفان با آنها قرارداد دارد برده می شود و در اسرع وقت جواب آزمایشات حاضر می‌گردد.

در دنیای امروزی که آدم فرصت سر خاراندن را ندارد از طرفی ترافیک سنگین کاری کرده است که آدم ها بیشتر وقت خود را در ترافیک به سر می برند رشد صعودی خدمات در منزل کمک شایانی را به مردم کرده است یکی از این خدمات ، خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد که در این زمینه پیشرفت های چشمگیری داشته ایم مرکز سلامت ایرانیان توانسته است با بهره گیری از کادری مجرب خدمات شایانی را به بیماران ارائه نماید .

خدمات آزمایشگاهی در منزل توسط کارشناسان این رشته انجام می شود که دارای کارت نظام پزشکی از سازمان نظام پزشکی هستند

ارسال شده در بلاگ توسط مدیریت
futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن

تلفن چهار رقمی : 1756