جستجوی پزشکان

اکو و نوار قلب در منزل

اکو و نوار قلب در منزل
۱۴۰۰-۰۷-۲۰

اکو و نوار قلب در منزل

اکو قلب یا اکوکاردیوگرافی (سونوگرافی تشخیصی قلب و عروق) تستی است که با استفاده از امواج صوتی، تصاویری از قلبتان ارائه می دهد. تصویری که از طریق این تست به دست می آید اکوکاردیوگرام نام دارد. این تست به دکتر شما این اجازه را می دهد تا چگونگی عملکرد قلب و دریچه های قلبتان را بررسی کند.

برای گرفتن اکوی قلب باید متخصص قلب و عروق این کار را انجام دهد . مرکز ما اکوی قلب را به واسطه پزشکان متخصص قلب در منزل انجام می دهد. اما نوار قلب توسط کارشناسان پرستاری در منزل گرفته میشود و در نهایت باید به پزشک متخصص قلب نشان داده شود. در ویزیت هایی که توسط متخصص قلب و عروق این مرکز انجام میگیرد پزشک ما همیشه دستگاه نوار قلب و اکوی قلب را با خود به همراه دارد. تا در صورت لزوم برای بیمار نوار قلب و اکوی قلب گرفته شود . در صورتی که وضعیت بیمار خیلی حاد نباشد اقدامات درمانی و دارویی توسط پزشک ما انجام می شود و دستورات دارویی که نیازمند حضور پرستار بر بالین بیمار را داشته باشد توسط کارشناسان پرستاری این مرکز انجام میشود. ولی اگر حال بیمار خیلی مساعد نباشد و متخصص تشخیص دهد که بیمار بدحال است سریعاً بیمار توسط آمبولانسهای خصوصی این مرکز به بیمارستان مورد نظر بیمار یا همراه بیمار انتقال داده می شود. زیرا اگر این کار انجام نگیرد احتمال اینکه جان بیمار به خطر بیفتد زیاد است و پزشک به خود اجازه این کار را نمی‌دهد.

اکوی قلب در منزل

در دنیای امروزی که آدم فرصت سر خاراندن را ندارد از طرفی ترافیک سنگین کاری کرده است که آدم ها بیشتر وقت خود را در ترافیک به سر می برند رشد سعودی خدمات در منزل کمک شایانی را به مردم کرده است یکی از این خدمات ، خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد که در این زمینه پیشرفت های چشمگیری داشته ایم . مرکز سلامت ایرانیان یکی از مراکز به نام در این زمینه می باشد که توانسته است با بهره گیری از کادری مجرب خدمات شایانی را به بیماران ارائه نماید .

نوار قلب در منزل

مرکز سلامت ایرانیان با همکاری پزشکان متخصص قلب آماده انجام اکوی قلب در منزل بیماران می باشد. پس از تماس شما با این مرکز همکاران ما هماهنگی های لازم با پزشک متخصص قلب را جهت اعزام و انجام اکوی قلب در منزل شما را فراهم می آورند.

تماس با ما

شماره ۴ رقمی : ۱۷۵۶ ( بدون پیش شماره )

۰۲۱-۲۲۴۳۸۱۰۰

۰۲۱-۴۴۲۹۸۱۰۰

۰۲۱-۶۶۹۸۸۱۰۰

۰۲۱-۸۸۵۲۸۱۰۰

پاسخ گویی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

ارسال شده در خدمات ما توسط مدیریت
futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن

خط چهار رقمی : 1756