جستجوی پزشکان

ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل
۱۴۰۰-۰۲-۱۴

ویزیت پزشک در منزل

خدمات ویزیت در منزل مرکز سلامت ایرانیان شامل پزشکان عمومی و متخصص می باشد.

ویزیت پزشک عمومی

ویزیت بیمار کرونا در منزل

ویزیت پزشک متخصص قلب

ویزیت پزشک متخصص داخلی

ویزیت پزشک متخصص عفونی

ویزیت پزشک متخصص جراحی

ویزیت پزشک متخصص ارتوپدی

ویزیت پزشک متخصص توانبخشی

ویزیت پزشک متخصص مغز و اعصاب

برای افرادی که قادر به رفتن به بیمارستان نمی باشند و عملا نیاز به دریافت خدمات پزشکی و ویزیت پزشک در منزل دارند مرکز سلامت ایرانیان این خدمات را با بهترین کیفیت، در اختیار عموم مردم قرار می دهد. شاید این را همیشه شنیده اید که تشخیص درست نصف درمان محسوب می شود . یعنی فردی که به عنوان پزشک بر بالین بیمار حاضر می شود باید دارای تجربه کافی باشد تا بتوانند ابتدا تشخیص درستی در مورد بیماری بدهد. وقتی که بیماری به درستی شناسایی شد اقدامات درمانی درست صورت می پذیرد ‌. ولی اگر بیماری درست تشخیص داده نشود عملاً درمان بی فایده است. این مرکز از پزشکان مجرب و با سابقه در امر درمان برای بیماران خود استفاده می نماید و همیشه کنترل کیفیت جز یکی از اصول مهم این مرکز می باشد. تا پرسنل مجرب و کار درست شناسایی شده و پرسنلی که کارایی خوبی ندارند از چرخه درمان حذف گردند. لذا پس از ویزیت پزشک و خدمات درمانی توسط ایشان واحد کنترل کیفیت برای سنجش رضایت و خانواده بیمار تماس میگیرند و نحوه عملکرد پزشک را جویا می شوند. همچنین پس از گذشت چند روز از درمان پیگیر حال مریض می شوند تا روند درمان را از نزدیک پیگیری نموده و کیفیت سنجیده شود.

پزشکانی که با مرکز سلامت ایرانیان قرارداد دارند همگی دارای تجربه و سابقه بالایی در امر درمان هستند و گاها این پزشکان از پزشکان معتمد نهادهای دولتی و شخصیت‌های مهم هستند. لذا کلیه سعی خود را انجام می دهیم تا خدمات خوبی را به بیماران ارائه نماییم و دیگر بیمار نیازمند این نباشد که به بیمارستان یا مرکز درمانی مراجعه نمایید زیرا هم باید هزینه بیشتری صرف نماید و هم وقتی بیشتری از بیمار و همراه بیمار گرفته می شود.

ویزیت پزشک در منزل توسط پزشکان عمومی و متخصص بنا به درخواست بیماران و باتوجه به شرایط آنان انجام می شود . فقط کافی است که با مرکز سلامت ایرانیان تماس بگیرید تا واحد ارتباطات بهترین کادر موجود را بر بالین شما اعزام نماید .

تماس با ما

شماره ۴ رقمی : ۱۷۵۶ ( بدون پیش شماره )

۰۲۱-۲۲۴۳۸۱۰۰

۰۲۱-۴۴۲۹۸۱۰۰

۰۲۱-۶۶۹۸۸۱۰۰

۰۲۱-۸۸۵۲۸۱۰۰

پاسخ گویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب

ویزیت بیمار کرونایی در منزل

ارسال شده در خدمات ما توسط مدیریت
futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy
تماس با ما

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن