جستجوی پزشکان

سونوگرافی در منزل

سونوگرافی در منزل
۱۴۰۰-۰۷-۲۱

سونوگرافی در منزل

سونوگرافی در منزل تهران : همیشه بردن بیمار به بیمارستان کار درستی نیست گاهی مواقع به دلیل اینکه سن بیمار بالاست، بردن آن به بیمارستان یا کلینیک یک ریسک تلقی می شود. باتوجه به شیوع ویروس کرونا و وجود عفونت های بیمارستانی که مقاوم ترین عفونت ها به آنتی بیوتیک میباشند لازم است در مورد افرادی که خطر عفونت و ابتلا به بیماریهای عفونی را دارند جانب احتیاط را رعایت نمود و خدمات درمانی مورد نیاز بیمار را در منزل انجام داد.

برای بیمارانی که نیاز به گرفتن سونوگرافی و رادیولوژی  دارند دیگر لازم نیست ساعت ها در صف انتظار بیمارستان ها یا کلینیک ها منتظر بمانند فقط کافی است که با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در کمترین زمان ممکن به منزل بیماران اعزام شوند. سونوگرافی در منزل توسط پزشک متخصص و رادیولوژی در منزل توسط کارشناس رادیولوژی انجام می شود.

سونوگرافی و رادیولوژی در منزل

افرادی که تمایل به رفتن به بیمارستان را ندارند و نیاز به دریافت خدمات پزشکی در منزل دارند میتوانند با مراکزی که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند تماس بگیرند بعضی اوقات افراد نیازمند خدماتی مثل سونوگرافی در منزل و یا رادیولوژی در منزل می باشند سونوگرافی توسط پزشکان متخصص سونوگرافی انجام می شود. برای گرفتن رادیولوژی در منزل نیاز به متخصص رادیولوژی نمیباشد و این کار چه در بیمارستان و چه در منزل توسط کارشناسان رادیولوژی انجام میشود. برای گرفتن سونوگرافی در منزل و رادیولوژی در منزل باید از دستگاه های پرتابل استفاده نمود که کیفیت در این دستگاه ها یکی از مهمترین مشخصه های این خدمات در منزل می باشد و حتما دستگاه های پرتابل باید استانداردهای لازم پزشکی را داشته باشند.

مرکز سلامت ایرانیان با بهره گیری از به روزترین دستگاههای سونوگرافی پرتابل در منزل و رادیولوژی پرتابل در منزل توانسته است این خدمات را به صورت کامل در اختیار هموطنان عزیز بگذارد. پزشکان و کارشناسان این مجموعه‌ تمام سعی خود را می کنند تا برای بیماران  خدمات خوبی را ارائه نمایند سونوگرافی عارضه خاصی ندارد و به راحتی برای بیمار انجام می گردد اما خدمات رادیولوژی نسبت به سونوگرافی آسیب هایی را به بیمار وارد می‌نماید چون در رادیولوژی از اشعه ایکس استفاده می شود و معمولاً همراهان بیمار از اتاق بیرون برده می شوند تا عکس مورد نظر از بیمار گرفته شود.

مرکز سلامت ایرانیان سعی می‌کند تا پزشکان و کارشناسان خود را در کمترین زمان ممکن بر بالین بیمار اعزام نماید و کلیه خدمات مورد نظر را در منزل برای بیمار انجام دهند تا دیگر لازم نباشد بیمار بیمارستان یا مرکز درمانی انتقال داده شود.

تماس با ما:

شماره ۴ رقمی : ۱۷۵۶ ( بدون پیش شماره )

۰۲۱-۲۲۴۳۸۱۰۰

۰۲۱-۴۴۲۹۸۱۰۰

۰۲۱-۶۶۹۸۸۱۰۰

۰۲۱-۸۸۵۲۸۱۰۰

پاسخ گویی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

سونوگرافی در منزل

futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy