جستجوی پزشکان

گفتاردرمانی در منزل

گفتاردرمانی در منزل
۱۴۰۰-۰۷-۰۶

گفتاردرمانی در منزل

افرادی که دچار مشکلات گفتار می‌شوند نیازمند بررسی و کمک می باشد این کار توسط فردی به نام گفتار درمان انجام میشود. گفتاردرمان کسی است که به بررسی و درک گفتار می‌پردازد. این فرد اقدام به درمان مشکلات گفتاری ، ارتباطی، ادراکی و مشکلات بلع  می‌کند. گفتار درمانی با حوزه گسترده ای از موضوعات گفتار و تکلم ،زبان ،بلع ، صوت و ارتباط درگیر میشود. مشکلاتی که گفتاردرمانی در منزل به بررسی و درمان آن می پردازند شامل موارد زیر می باشد :

مشکلات پیدا کردن کلمات

مشکلات ارتباط اجتماعی

بر طرف نمودن اختلالات بلع

مشکلات خواندن و نوشتن

مشکلات صوت

مشکلات ساختار زبانی و غیره

اجزای گفتار :

  • آواسازی یا صدا سازی (phonation)
  • تشدید یا پیچش صدا (resonance)
  • روان بودن صدا (fluency)
  • آهنگ صدا (intonation)
  • زیروبمی صدا (pitch variance)
  • صدا (voice)

بعضی اوقات بیماران به دلیل عدم توانایی در مراجعه به مراکز درمانی و بخصوص در زمان همه گیری بیماریهای عفونی (کرونا ویروس) برای کاهش ریسک پذیری ، انجام خدمات درمانی در منزل بهترین راهکار برای افراد نیازمند به این خدمات می باشد.

گفتاردرمانی در منزل توسط کارشناسان این رشته انجام می شود که دارای کارت نظام پزشکی از سازمان نظام پزشکی هستند. پس از ثبت درخواست شما جهت انجام گفتار درمانی در منزل ، گفتار درمان بر بالین بیماران اعزام می شود و هر جلسه حدود ۴۵ دقیقه تا یک ساعت با بیمار کار می کنند .

تماس با ما:

شماره ۴ رقمی : ۱۷۵۶ ( بدون پیش شماره )

شعبه شمال : ۲۲۴۳۸۱۰۰-۰۲۱

شعبه غرب : ۴۴۲۹۸۱۰۰-۰۲۱

شعبه مرکز : ۶۶۹۸۸۱۰۰-۰۲۱

شعبه شرق : ۸۸۵۲۸۱۰۰-۰۲۱

پاسخ گویی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

ارسال شده در بلاگ, خدمات ما
futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy