جستجوی پزشکان

خدمات آی سی یو در منزل

خدمات آی سی یو در منزل
۱۴۰۰-۰۵-۰۳

خدمات آی سی یو در منزل

با توجه به پیشرفت های کنونی در صنعت تجهیزات بیمارستانی عملاً می توان کلیه خدمات پزشکی و پرستاری را در منزل به بیماران ارائه نمود . بدون آنکه بیمار به بیمارستان یا مرکز درمانی مراجعه نمایند . قبلا چون دستگاه های بیمارستانی خیلی بزرگ و سنگین بودند این امکان برای بیماران فراهم نبود که این تجهیزات به منزل بیمار انتقال داده شود و خدمات بیمارستانی را در منزل دریافت نمایند . اما پس از پیشرفت در زمینه های علمی و پزشکی دستگاه های بیمارستانی روز به روز کوچکتر و دقیق تر شده‌اند.  و این قابلیت را دارند که به منزل بیمار انتقال داده شود. و در آنجا کلیه خدمات پزشکی و پرستاری را دریافت نمایند. یکی از تجهیزات مورد نظر در زمینه های پرستاری تجهیزات مربوط به خدمات آی‌سی‌یو در منزل می باشد. تجهیزاتی که شامل : دستگاه ونتیلاتور ، اکسیژن ساز ، تخت بیمارستانی ، ساکشن ، نبولایزر و غیره می باشد . و با توجه به اندازه این دستگاه ها که روز به روز در حال کوچکتر شدن هستند به راحتی می توان آن را در منزل بیمار مستقر نمود و دیگر نیاز نباشد بیماران بدحال جهت درمان به بیمارستان منتقل شوند. و عملاً کلیه خدمات آی سی یو را در منزل دریافت نمایند که این خود باعث کاهش هزینه برای بیمار یا همراه بیمار می گردد. یکی دیگر از مزیت های این کار کاهش رفت و آمد همراهان به بیمارستان جهت ملاقات بیمار می باشد . یکی دیگر از خوبی های این کار این است که بیمار به عفونت‌های قوی بیمارستانی مبتلا نمی گردد. زیرا عفونت های بیمارستانی از قویترین باکتریهای موجود می باشند که به آنتی بیوتیک ها مقاوم شده اند.  و عملاً روز به روز حال بیمار را بدتر میکند. لذا هر جور که فکر کنید گرفتن این خدمات در منزل برای بیمار و همراه بیمار به صرفه تر است. خدمات آی سی یو توسط کارشناسان پرستاری در منزل انجام میشود و دستورات دارویی توسط متخصصان داخلی یا بیهوشی و یا عفونی داده می شود. که بر اساس آن کارشناسان پرستاری دستورات دارویی را جز به جز و دقیق انجام می دهند.

مرکز پزشکی در منزل سلامت ایرانیان با استفاده از تجهیزات پزشکی به روز و کادر مجرب پزشکی و پرستاری آماده ارائه خدمات آی سی یو در منزل می باشد و شیفت بندی های پرسنل کادر درمان با بهترین کیفیت برای بیماران برنامه ریزی می شود و توسط پزشکان متخصص آی سی یو در منزل روزانه کنترل می شود . این در حالی است که هزینه آی سی یو در منزل یک پنجم هزینه بیمارستان می باشد .

ارسال شده در خدمات ما توسط محمدی
futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن

تلفن چهار رقمی : 1756