جستجوی پزشکان

آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی
۱۴۰۰-۰۱-۰۱

آمبولانس خصوصی

آمبولانس های خصوصی این مرکز بنا به نیاز بیماران ، آنها را به بیمارستانهای خصوصی مجهز انتقال می دهند. مرکز آمبولانس علاوه بر  انتقال بیماران به بیمارستان های خصوصی می تواند از بیمارستانهای خصوصی درجه یک تهران پذیرش به عمل آورد. زمان حضور آمبولانس های ما بر بالین بیماران شما حدود ده دقیقه تا نیم ساعت می باشد. در بعضی مواقع نیز رزرو آمبولانس برای روزهای دیگر امکان پذیر میباشد .  این مرکز آماده عقد قرارداد رسمی با شرکتها و نهادهای دولتی و خصوصی می باشد.  پرسنلی که در آمبولانس خصوصی این مرکز مشغول به فعالیت هستند از فارغ التحصیلان رشته های پرستاری و فوریت های پزشکی می باشند.  آمبولانس های این مرکز مجهز به تجهیزات آی سی یو و سی سی یو می باشند و می توانند بیماران بدحال را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهند در بعضی از مواقع که نیاز به حضور پزشک یا متخصص باشد این مرکز از پزشکان مجرد و با سابقه استفاده می نمایند تا با رعایت استانداردهای لازم بیمار به مرکز درمانی انتقال داده شود و مشکلی برای سلامت بیمار پیش نیاید . بیشتر آمبولانس هایی که در این مرکز استفاده می‌شوند  بنز و تویوتا می باشد .

این مرکز همچنین جهت اعزام بیماران به نقاط مختلف کشور از آمبولانس هوایی استفاده می نماید آمبولانس های هوایی مجهز به پزشک و پرستار می باشند داخل هواپیماهای آمبولانس کلیه تجهیزات پزشکی و پرستاری آماده شده است.

مرکز آمبولانس خصوصی به واسطه اینکه زیر نظر وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد و دارای مجوز رسمی از این نهادها هستش میتواند پس از انجام کار به شما فاکتور رسمی ارائه نماید تا بتوانید درصدی از هزینه پرداختی را از بیمه تکمیلی خود دریافت نمایید.

این مرکز به کلیه نقاط تهران آمبولانس اعزام می نماید و پس از تماس بیمار با این مرکز پرسنل ارتباطات نزدیکترین آمبولانس موجود به بیمار را برای او اعزام می نمایند تا زمان کمتری صرف شود آمبولانس به بیمار برسد.

در دنیای امروزی که آدم فرصت سر خاراندن را ندارد از طرفی ترافیک سنگین کاری کرده است که آدم ها بیشتر وقت خود را در ترافیک به سر می برند رشد سعودی خدمات در منزل کمک شایانی را به مردم کرده است یکی از این خدمات ، خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد که در این زمینه پیشرفت های چشمگیری داشته ایم . مرکز سلامت ایرانیان یکی از مراکز به نام در این زمینه می باشد که توانسته است با بهره گیری از کادری مجرب خدمات شایانی را به بیماران ارائه نماید .

ارسال شده در خدمات ما توسط مدیریت
futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy
تماس با ما

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن