جستجوی پزشکان

رادیولوژی در منزل

رادیولوژی در منزل 

انجام رادیوگرافی در منزل (تمامی مناطق تهران)


رادیولوژی یا علم تصویربرداری ، شاخه ای از پزشکی است که با انرژی تابشی در تشخیص و درمان بیماری ها سر و کار دارد. رادیولوژی که همچنین به عنوان تصویربرداری تشخیصی نیز شناخته می شود، ابزاریست که پزشکان می توانند توسط آن، آنچه را که در بدن اتفاق می‌افتد دیده و درک کنند .

هدف از رادیولوژی تشخیص مشکلات داخلی ، جلوگیری از ایجاد صدمه و درد است ، قبل از اینکه این بیماری خیلی جدی شود. زیرا پزشکان را قادر می‌سازد تا بیماری‌ها را سریع تر و دقیق تر تشخیص دهند.

کاربرد رادیولوژی در منزل

معمولا اولین ارزیابی از بیمار، رادیولوژی است. رادیولوژی می تواند اختلالات مختلفی را تشخیص دهد که شامل موارد زیر می باشند :

– آسیب شناسی هایی که باعث کمردرد می شوند به جز امکان تشخیص آسیب شناسی مکانیکی ستون فقرات

– تغییرات در شکل ستون فقرات که در آن رادیولوژی می‌تواند به طور دقیق تعداد درجه انحنا را مشخص کند .

– لغزش مهره کمر یا ستون فقرات مانند اسپیدیلولیستزیس و آرتروز

– تشخیص شکستگی ها که از بهترین روشهای تشخیصی است.

– عکس های رنگی با کنتراست از مری ، معده ، کلیه و…

– عکس از ریه ( چست )

– بررسی های ساده و سریع از شکم ، مری ، معده ، روده ، کلیه ها ، لوزه سوم ،سنگ های کلیه و…

انواع رادیولوژی در منزل

امروزه با پیشرفت چشمگیر در زمینه تجهیزات پرتابل پزشکی میتوان انواع مختلف رادیولوژی در منزل را با بهترین کیفیت انجام داد. نمونه عکس‌های رادیولوژی در منزل را میتوان در زیر مشاهده نمود.

رادیولوژی لگن در منزل

رادیولوژی شانه در منزل

رادیولوژی زانو در منزل

رادیولوژی مچ پا در منزل

رادیولوژی انگشت پا در منزل

رادیولوژی مچ و انگشت دست در منزل

رادیولوژی ریه در منزل (چست در منزل)

برای بیمارانی که نیاز به عکسبرداری رادیولوژی دارند ولی توانایی رفتن به بیمارستان و کلینیک را ندارند مرکز سلامت با راه اندازی واحد رادیولوژی در منزل این مشکل را حل نموده است .

واحد رادیولوژی در منزل در اسرع وقت به منزل بیماران اعزام می شوند و از اندام های آسیب دیده عکس های لازم را می‌گیرند و کلیشه را به لابراتوار بازمی گردانند تا با کیفیت دیجیتال چاپ شود سپس گرافی ها برای بیمار ارسال میگردد همچنین عکس گرافی موجود به صورت Full HD برای بیماراز طریق واتساپ نیز ارسال می شود .

futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy