جستجوی پزشکان

کار گروهی و EMS

کار گروهی و EMS
۱۳۹۷-۰۷-۰۱

کار گروهی و EMS

موفقیت در رشته   .EMS ،همواره به توانایی امدادگران  .EMS ودیگر کارکنان برای همکاری سریع با یکدیگر و تشکیل یک گروه هماهنگ ،بستگی دارد. شاید مثالی بهتر از مراقبت قلبی اورژانس و حمایت های پیشرفته قلبی در این مورد وجود نداشته باشد. دباره این پیشامد فکر کنید،یک مشتری در صف پرداخت یک خواربار فروشی محلی ،در اثر حمله قلبی ناگهانی ،روی زمین می افتد. امدادگران محلی ،ظرف چند دقیقه در صحنه حاضر و   CPRرا شروع می کنند. یک گروه   EMT-B  با امکانات دفیبریلاسیون از همسایگی آن ناحیه ،طرف یکی دو دقیقه بعد،در محل حضور می یابند. آنها دوبار به بیمار شوک می دهند تا ریتم قلبی مناسبی برای خونرسانی ایجاد شود،سپس ضمن شروع انتقال بیمار،به حمایت تنفسی ادامه می دهند. چند مایل خارج شهر ، آنها در یک واحد پیراپزشکی مسؤولیت را واگذار کرده واین واحد وظیفه مراقبت وپایدار نگه داشتن شرایط بیمار در ۱۷ دقیقه باقیمانده از زمان انتقال به بیمارستان را بر عهده می گیرد. در بیمارستان ،پارامدیک ها یک گزارش مختصرو مفید از کار ارائه  می کنند و کارکنان ED مسؤولیت مراقبت از بیمار را بر عهده می گیرند. کارکنان ED بیمار را به بخش کاتترگذاری می فرستند ودر آنجا یک رگ کرونری مسدود ،باز می شود. بعد از یک توقف کوتاه در بخش مراقبت های کرونری ،بیمار شما مرخص شده وبه خانه می رود. در این مثال ، ضروری است که تشخیص دهید،هیچ جبه ای از یک فراخوان به تنهایی ،از بقیه جنبه ها مهم تر نیست . هر امدادگری که از بیمار مراقبت کرده ،برای حصول نتیجه موفقیت آمیز در بیمار ،ضروری بوده است. این مهارت شما وکار گروهی موفق در EMS ،به ویژه در مراقبت های قلبی اورژانس است که هدف این کتاب و دوره کاری وابسته به آن است . هدف این است که شما تبدیل به یک EMT-B  آموزش دیده تر و مجرب تر شوید که می تواند هنگام کار برروی بیماران قلبی ،همکاری مثبت و آگاهانه ای با امدادگران  ALS  داشته باشد. شما یک بازیگر کلیدی در یک گروه هستید که شانس حصول نتیجه مثبت در بیمارتان را بیشتر می کنید .ماهر ساله به هزاران بیمار با اورژانس های قلبی ، امدادرسانی می کنیم . این مراقبت ها باید حتی الامکان یک دست باشد، ولازمه این امر آن است که همه امدادگران ،کارهای مربوط به خود را با حداکثر توانایی خود انجام دهند و در هر مرحله گزارش های مختصر و دقیقی ارائه نمایند. روند مثبت مراقبت ها باید از ابتدا تا انتها ، روشن وشفاف باشد. تنها یک نفر است که هر گاه سیستم  EMS ،نمی تواند آنچنان که باید کار کند،صدمه می بیند و آن شخص بیمار است . کیفیت مراقبت های قلبی اورژانس که ما ارائه می کنیم ،مستقیماٌ به هر یک از امدادگرانی که در مسیر مراقبت از بیمار درگیر هستند،بستگی دارد. به همین خاطر ،مهم است که از خود مراقبت کنید تا بتوانید مراقبت های سریع و کارسازی را مطابق با حداکثر توانایی های خود ،ارائه نمایید .

مرگ ومیر

یکی از دشوارترین جنبه های .EMS  وبه ویزه مراقبت های قلبی اورژانس سر وکار داشتن با نتایج ضعیف مثل مرگ بیمار است. یکی از مهم ترین مهارت های هر امدادگر که می تواند کسب کند ،چگونگی تطابق وپذیرش مرگ بیمار است.این مسأله به ویزه برای آن دسته از کار کنانی دشوار است که ممکن است هر روز شاهد مرگ بیماران باشند.در طول آموزش های اولیه امدادگران ،برنامه های زیادی به آموزش وتقویت این فکر می پردازند که اگر امدادگر همه کارهای درست را با توالی درست ودر قالب های زمانی مناسب انجام دهد،نتیجه مثبتی حاصل خواهد شده .متأسفانه ،خارج از کلاس ، این مسأله صادق نیست . علیرغم همه انچه که شما به عنوان یک امدادگر ممکن است از یک بیمار در رابطه با شرایط اورژانس در وی ،دستگیرتان شود،احتمالاٌ شما تنها بخشی از انچه را که باعث تسریع بحران قلبی فعلی در بیمار شده است،می دانید. برای شما ضروری است که بپذیرید حتی اگر همه اقدامات ومداخلات شما مناسب وبه موقع باشد،باز هم تعدادی از بیماران از دست خواهند رفت ،چون قلب های آنان آسیب دیده تر از آن بوده که به همه فنون ،فن آوری و درمان هایی که مراقبت های قلبی اورژانس و حمایت های پیشرفته قلبی باید ارائه کنند،پاسخ دهند. شاید حقایق به شما کمک کنند تا بپذیرید،مرگ رخ خواهد داد. از نظر تاریخی ما می دانیم بیشتر بیماران که در صحنه اورژانس با حمله قلبی یافت می شوند،از حد احیا گذاشته اند. شما در آن صحنه حاضر می شوید تا بهترین کاری را بکنید که برای  هر بیمار می توانید انجام دهید، بنابراین امکان حیات برای این بیماران هم فراهم می شود. مرگ یک بیمار را تقصیر خود تلقی نکنید. کار شما این است که %۱۰۰ مهارت و قدرت تصمیم گیری خود را به هر بیمار ارائه کنید. بیشترین تلاش خو را بکنید. در مواردی که تلاش های شما بیمار را زنده نگه نمی دارد ، به یاد داشته باشید بیشترین تلاش شما ،آن چیزی است که در حد توان شماست . با وجود این که میزان بقای %۵ برای موارد حمله قلبی خارج از بیمارستان بسیار ناامید کننده است ، ولی از خاطر نبرید که بدون مداخلات EMS  ،این میزان بقا ،صفر درصد خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

نکات مشابه

آزمایش خون در منزل

آمبولانس خصوصی

اکوی قلب در منزل

اکو و نوار قلب در منزل

تزریقات در محل

تزریقات در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پزشکی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

گفتاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل

درمان در منزل

رادیولوژی در منزل

سونوگرافی در محل

آزمایش خون در منزل

خدمات پرستاری در منزل

درمان در خانه

سرم تراپی و تزریق سرم در منزل

ویزیت متخصص در منزل

 

 

نکات مشابه

آزمایش خون در منزل

آمبولانس خصوصی

اکوی قلب در منزل

اکو و نوار قلب در منزل

تزریقات در محل

تزریقات در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پزشکی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

گفتاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل

درمان در منزل

رادیولوژی در منزل

سونوگرافی در محل

آزمایش خون در منزل

خدمات پرستاری در منزل

درمان در خانه

سرم تراپی و تزریق سرم در منزل

ویزیت متخصص در منزل

ارسال شده در مطالب پزشکی توسط محمدی | Tags:
futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن

تلفن چهار رقمی : 1756