جستجوی پزشکان

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی به یکسری از تمرینات فیزیکی همراه با نور اشعه ماورای بنفش اشعه فروسرخ و الکتریسیته گفته می‌شود که توسط فردی به نام فیزیوتراپ انجام می گردد. فیزیوتراپی بسته به اینکه توسط چه کسی انجام می شود اثر های متفاوتی دارد . کارشناسان فیزیوتراپی که در این مرکز مشغول به کار هستند همگی فارغ التحصیلان رشته های فیزیوتراپی از دانشکده های توانبخشی کشور می باشند. پس از اینکه فیزیوتراپ به منزل بیمار فرستاده شد و اقدامات فیزیوتراپی انجام گرفت کارشناسان واحد کنترل کنترل کیفیت با خانواده بیمار یا خود بیمار تماس می‌گیرند . تا کیفیت کار را از آنها بپرسند و پیگیری نمایند آیا فیزیوتراپ به طور کامل با بیمار آنها کار نموده است . زمانی که فیزیوتراپ به بیمار اختصاص می‌دهد حدود ۴۵ دقیقه تا یک ساعت می باشد که در آن حدود نیم ساعت با دست کار می کنند و تمرینات ورزشی را برای آنها انجام میدهند و پس از آن نیز حدود نیم ساعت با دستگاه های الکتریکی فرابنفش و نور با بیمار کار می کنند.

در دنیای امروزی که آدم فرصت سر خاراندن را ندارد از طرفی ترافیک سنگین کاری کرده است که آدم ها بیشتر وقت خود را در ترافیک به سر می برند رشد صعودی خدمات در منزل کمک شایانی را به مردم کرده است یکی از این خدمات ، خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد که در این زمینه پیشرفت های چشمگیری داشته ایم مرکز سلامت ایرانیان یکی از مراکز به نام در این زمینه می باشد که توانسته است با بهره گیری از کادری مجرب خدمات شایانی را به بیماران ارائه نماید .

فیزیوتراپی در منزل توسط کارشناسان این رشته انجام می شود که دارای کارت نظام پزشکی از سازمان نظام پزشکی هستند و با فیزیوتراپ های تجربی کاملا فرق دارند فیزیوتراپ بر بالین بیماران اعزام می شود و کلیه دستگاه های فیزیوتراپی را با خود به منزل بیمار می برند هر جلسه یک ساعت با بیماران کار می کنند و پایه فیزیوتراپی معمولا ۱۰ جلسه می باشد .


نکات مشابه

آزمایش خون در منزل

آمبولانس خصوصی

اکوی قلب در منزل

اکو و نوار قلب در منزل

تزریقات در محل

تزریقات در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پزشکی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

گفتار درمانی در منزل

کاردرمانی در منزل

درمان در منزل

رادیولوژی در منزل

سونوگرافی در محل

آزمایش خون در منزل

خدمات پرستاری در منزل

درمان در خانه

سرم تراپی و تزریق سرم در منزل

ویزیت متخصص در منزل

futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy
تماس با ما (خط 4 رقمی)

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن