جستجوی پزشکان

سونوگرافی در منزل

سونوگرافی در منزل

بعضی وقت ها به دلیل افزایش سن و یا استراحت مطلق فرد قادر به رفتن به مرکز درمانی نیست و عملاً باید خدمات خود را در منزل دریافت نمایند. یکی از این خدمات که دارای اهمیت ویژه ای نیز می باشد گرفتن سونوگرافی در منزل می باشد که به پزشک اطمینان خاطر می دهد که آیا تشخیص او درست بوده است یا خیر و گاهی نیز برای تشخیص نهایی لازم است که سونوگرافی گرفته شود و گرنه پزشک عمومی یا متخصص قادر به شناسایی دقیق بیماری نمی باشند . لذا گرفتن سونوگرافی هم کار بی خطری هست و هم این که مثل رادیولوژی در منزل اثرات سوئی ندارد چون دارای اشعه ایکس نمی باشد.

در دنیای امروزی که آدم فرصت سر خاراندن را ندارد از طرفی ترافیک سنگین کاری کرده است که آدم ها بیشتر وقت خود را در ترافیک به سر می برند رشد صعودی خدمات در منزل کمک شایانی را به مردم کرده است یکی از این خدمات ، خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد که در این زمینه پیشرفت های چشمگیری داشته ایم مرکز سلامت ایرانیان یکی از مراکز به نام در این زمینه می باشد که توانسته است با بهره گیری از کادری مجرب خدمات شایانی را به بیماران ارائه نماید .

برای بیمارانی که نیاز به گرفتن سونوگرافی دارند دیگر لازم نیست ساعت ها در صف انتظار بیمارستان ها یا کلینیک ها منتظر بمانند فقط کافی است که با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در کمترین زمان ممکن به منزل بیماران اعزام شوند واحد سونوگرافی در منزل کلیه سونوگرافی های موجود را در منزل انجام می دهند .

نکات مشابه

آزمایش خون در منزل

آمبولانس خصوصی

اکوی قلب در منزل

اکو و نوار قلب در منزل

تزریقات در محل

تزریقات در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پزشکی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

گفتار درمانی در منزل

کاردرمانی در منزل

درمان در منزل

رادیولوژی در منزل

سونوگرافی در محل

آزمایش خون در منزل

خدمات پرستاری در منزل

درمان در خانه

سرم تراپی و تزریق سرم در منزل

ویزیت متخصص در منزل

futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy
تماس با ما

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن