جستجوی پزشکان

سونوگرافی در منزل

سونوگرافی در منزل

انجام سونوگرافی در منزل توسط پزشک متخصص


یکی از خدمات تشخیصی در حیطه درمان که دارای اهمیت ویژه ای می باشد گرفتن سونوگرافی هستش که به پزشک اطمینان خاطر می دهد که آیا تشخیص او درست بوده است یا خیر و گاهی نیز برای تشخیص نهایی لازم است که سونوگرافی گرفته شود در غیر اینصورت پزشک  قادر به شناسایی دقیق بیماری نمی باشند. لذا گرفتن سونوگرافی هم کار بی خطری هست و هم این که مثل رادیولوژی اثرات سوئی ندارد چون دارای اشعه ایکس نمی باشد.

 باتوجه به شیوع ویروس کرونا و وجود عفونت های بیمارستانی که مقاوم ترین عفونت ها به آنتی بیوتیک میباشند لازم است در مورد افرادی که خطر عفونت و ابتلا به بیماریهای عفونی را دارند جانب احتیاط را رعایت نمود و خدمات درمانی مورد نیاز بیمار را در منزل انجام داد.

در دنیای امروز که آدمی درگیر مشکلات و گرفتاریهای متععد میباشد دریافت خدمات درمانی در منزل در کمترین زمان میتواند کمک شایانی به بیماران باشد. یکی از خدمات پزشکی در منزل ، انجام سونوگرافی در منزل میباشد.

برای بیمارانی که نیاز به گرفتن سونوگرافی دارند دیگر لازم نیست ساعت ها در صف انتظار بیمارستان ها یا کلینیک ها منتظر بمانند فقط کافی است که با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای اعزام پزشکان متخصص جهت انجام سونوگرافی در منزل انجام شود.

9

تعرفه سونوگرافی در منزل

 قیمت سونوگرافی در منزل بستگی به نوع سونوگرافی دارد که تعرفه آن برای سال ۱۴۰۱ به شرح زیر میباشد.


قیمت سونوگرافی شکم ولگن در منزل : ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان


قیمت سونوگرافی کالر داپلر عروق شریانی و وریدی در منزل : ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان


[ هزینه سونوگرافی در منزل سال ۱۴۰۲ ]


< ثبت درخواست سونوگرافی در منزل >

futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy