جستجوی پزشکان

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری یکی از اساسی ترین خدمات مورد نیاز بیماران می باشد. هر دستور پزشک در صورتی که تزریقات در آن وجود داشته باشد نیازمند این است که یک پرستار آن را انجام دهد. امروزه دیگر لازم نیست برای دریافت خدمات پرستاری به درمانگاه ، بیمارستان و یا مرکز درمانی مراجعه نمایید. زیرا کلیه این خدمات در منزل به صورت کامل انجام میگیرد . افرادی که خدمات پرستاری در منزل را انجام میدهند باید حتما کارشناس پرستاری ، بیهوشی ، اتاق عمل و یا فوریتهای پزشکی باشند و دیگر رشته ها قابل قبول نمی باشند. در صورتی که کارشناس  مورد نظر مدارک لازم را به مراکز درمان در منزل داده باشند این مراکز موظف هستند تا از مدارک آنها استعلام به عمل آورد و تاییدیه های لازم را از وزارت بهداشت و معاونت درمان دانشگاه های علوم پزشکی دریافت نماید .

گواهی های عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد ضمیمه پرونده آنها گردد تا این مراکز بتوانند با این پرسنل قرارداد همکاری عقد نمایند. مرکز شفا طب عرفان با رعایت کلیه استانداردهای موجود اقدام به جذب این کارشناسان نموده است تا بتوان کلیه خدمات مورد نیاز بیماران را در منزل انجام دهند . خدمات پرستاری که توسط مرکز شفا طب عرفان در منزل انجام می شود شامل : تزریق سرم ، پانسمان ، انجام سوند گذاری ، انجام پانسمان زخم بستر ، انجام پانسمان پای دیابتیک ، تزریق آمپول ، بستن گچ ارتوپدی و باز کردن آن ، بخیه زدن  ،باز کردن بخیه  ،لوله گذاری معده  ، انتوباسیون یا لوله گذاری داخل ریه ، ساکشن حلق و غیره می باشد . مرکز شفا طب عرفان پس از تماس بیمار با این مرکز و درخواست خدمات پرستاری کارشناسان مربوطه را به منزل بیمار اعزام می کنند . در این پروسه مرکز نزدیکترین پرسنل را برای بیمار اعزام می‌کند تا زمان رسیدن بر بالین بیمار به حداقل برسد و بیماران سریعاً خدمات خود را در منزل دریافت نمایند . این باعث می شود که هم هزینه ایاب و ذهاب پرسنل کمتر شود و هم بیمار خدمات خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نماید . خدمات این مرکز به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته می باشد . خدمات پس است دریافت توسط کارشناسان ارتباطات به پرسنل عملیاتی انتقال داده میشود . خدماتی که پس از ساعت ۱۲ شب ارائه می شود ۲۰ درصد افزایش می یابد.

در دنیای امروزی که آدم فرصت سر خاراندن را ندارد از طرفی ترافیک سنگین کاری کرده است که آدم ها بیشتر وقت خود را در ترافیک به سر می برند رشد سعودی خدمات در منزل کمک شایانی را به مردم کرده است یکی از این خدمات ، خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد که در این زمینه پیشرفت های چشمگیری داشته ایم امرکز سلامت ایرانیان یکی از مراکز به نام در این زمینه می باشد که توانسته است با بهره گیری از کادری مجرب خدمات شایانی را به بیماران ارائه نماید .

یکی از اساسی ترین خدمات پایه ای هر مرکز درمانی ارائه خدمات پرستاری در منزل می باشد که باید توسط کادری مجرب و کارآزموده انجام شود. مرکز سلامت ایرانیان دارای مجوز رسمی از معاونت درمان و آموزش پزشکی دانشگاه تهران توانسته است با بهره گیری از کادری مجرب و با تجربه این خدمات را به صورت کامل در منزل انجام دهد .

2

خدمات پرستاری در منزل


نکات مشابه

آزمایش خون در منزل

آمبولانس خصوصی

اکوی قلب در منزل

اکو و نوار قلب در منزل

تزریقات در محل

تزریقات در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پزشکی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

گفتار درمانی در منزل

کاردرمانی در منزل

درمان در منزل

رادیولوژی در منزل

سونوگرافی در محل

آزمایش خون در منزل

خدمات پرستاری در منزل

درمان در خانه

سرم تراپی و تزریق سرم در منزل

ویزیت متخصص در منزل

futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy
تماس با ما (خط 4 رقمی)

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن