جستجوی پزشکان

تعرفه تزریق رمدسیویر در منزل

تعرفه تزریق رمدسیویر در منزل
۱۴۰۰-۰۵-۰۳

تعرفه تزریق رمدسیویر

تعرفه تزریق رمدسیویر در منزل با توجه به آنکه جزء داروهای خاص جهت تزریق به بیماران کرونایی هستش که دچار درگیری ریه می باشد مقداری متفاوت با سایر داروهای تزریقی مثل سرم های غذایی و تقویتی می باشد.

در تزریق رمدسیویر برای بیمار کرونایی کلیه علائم حیاتی بیمار شامل فشار خون ، ضربان قلب و سطح اکسیژن بیمار بررسی و مانیتور میشود و سپس اقدام به تزریق می گردد.

هزینه تزریق رمدسیویر در منزل

هزینه تزریق رمدسیویر در منزل برای نوبت اول که دو دوز تزریق می شود مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد و هزینه تزریق برای نوبتهای بعدی که تک دوز می باشد مبلغ ۳۸۰٫۰۰۰ تا ۴۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

تزریق رمدسیویر در منزل : مرکز سلامت ایرانیان به منظور کم کردن حجم مراجعات بیماران به بیمارستان و رفاه حال آنان با همکاری کادری مجرب از پرسنل درمانی آماده انجام تزریق داروی رمدسیویر در منزل می باشد. لازم به ذکر می باشد جهت تزریق رمدسیور در منزل دستور پزشک الزامی می باشد.

جهت ثبت درخواست کلیک کنید

futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy