جستجوی پزشکان

اکوی قلب در منزل

اکوی قلب در منزل

برای بیمارانی که دچار مشکلات قلبی هستند نیازمند انتقال بیمارستان میباشند. اما همیشه برای افراد امکان انتقال به مرکز درمانی یا بیمارستان امکان پذیر نمی باشد و عملاً بیمار نمی‌تواند خدمات پزشکی را دریافت نماید. برای بیمارانی که دچار مشکلات قلبی هستند در درجه ی اول باید نوار قلب گرفته شود اگر مشکلی در نوار قلب وجود داشته باشد باید متخصص قلب و عروق اقدامات بعدی را انجام دهد . اقدامات بعدی شامل گرفتن آزمایش خون و چک آنزیم های قلبی می باشد. بعد از آن سریعاً باید اکوی قلب گرفته شود تا ببینند آیا مشکل جدی هست یا خیر.

مرکز سلامت ایرانیان با فراهم نمودن دستگاه پرتابل اکوی قلب توانسته است این خدمات را در منزل برای بیماران ارائه نماید و دیگر لازم نباشد بیمار به مرکز درمانی انتقال پیدا کند و دستور های درمانی و دارویی لازم توسط متخصص قلب و عروق در منزل داده شود و اقدامات درمانی به صورت کامل توسط تیم پرستاری اجرا گردد. گاهی هم لازم است بیمار از محیط بیمارستان به دور باشد زیرا محیط بیمارستان به بیمار استرس وارد می کند و در نتیجه ی آزمایشات تاثیر گذار است. مرکز سلامت ایرانیان توانسته است کلیه خدمات پزشکی و پرستاری را به صورت کامل در منزل یا محل کار به کلیه افراد ارائه نماید . مرکز سلامت ایرانیان دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. این مرکز می تواند با کلیه نهادها ، ارگانها ، موسسات و سازمانهای خصوصی و دولتی اخذ قرار داد داشته باشد. این مرکز کاملترین و جامعترین مرکز در بین مراکز همکار می باشد و حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد مراکز دیگر را همپوشانی می‌نماید و به آنها خدمات ارائه می نماید.

در دنیای امروزی که آدم فرصت سر خاراندن را ندارد از طرفی ترافیک سنگین کاری کرده است که آدم ها بیشتر وقت خود را در ترافیک به سر می برند رشد سعودی خدمات در منزل کمک شایانی را به مردم کرده است یکی از این خدمات ، خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد که در این زمینه پیشرفت های چشمگیری داشته ایم اپلیکیشن مدیکو وابسته به مرکز سلامت ایرانیان یکی از مراکز به نام در این زمینه می باشد که توانسته است با بهره گیری از کادری مجرب خدمات شایانی را به بیماران ارائه نماید .

مرکز سلامت ایرانیان برای تکمیل خدمات پزشکی خود و برای رفاه حال بیماران اقدام به راه اندازی واحد اکوی قلب در منزل نموده است تا بیماران با خیال راحت کلیه اقدامات درمانی را در منزل دریافت کنند اکوی قلب توسط متخصص و فوق تخصص قلب در منزل انجام می شود.

17

اکوی قلب در منزل


نکات مشابه

آزمایش خون در منزل

آمبولانس خصوصی

اکوی قلب در منزل

اکو و نوار قلب در منزل

تزریقات در محل

تزریقات در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پزشکی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

گفتار درمانی در منزل

کاردرمانی در منزل

درمان در منزل

رادیولوژی در منزل

سونوگرافی در محل

آزمایش خون در منزل

خدمات پرستاری در منزل

درمان در خانه

سرم تراپی و تزریق سرم در منزل

ویزیت متخصص در منزل

futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy
تماس با ما (خط 4 رقمی)

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن