جستجوی پزشکان

آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی

برای بیمارانی که نیاز به انتقال به بیمارستان خصوصی دارند معمولاً آمبولانس های اورژانس ۱۱۵ بیماران را بیمارستانهای دولتی یا بیمارستان های نزدیک در محدوده بیمار انتقال میدهند و عملاً به بیمارستان هایی که بیمار می خواهد به آنجا انتقال داده شود انتقال نمی‌دهند. در اینجا مراکز آمبولانس خصوصی ورود پیدا می‌کنند و بیماران را به هر بیمارستانی که مد نظر آنها باشد انتقال می‌دهند . مرکز شفا طب عرفان نزدیکترین آمبولانس به محل زندگی بیمار را برای آنها اعزام می نماید و زمان رسیدن بر بالین بیمار از ۱۰ دقیقه تا ۳۰ دقیقه به طول می انجامد. کارشناسان مستقردر آمبولانس خصوصی معمولاً از فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی ، پرستاری ، کارشناسان بیهوشی و اتاق عمل می باشند. این مرکز علاوه بر داشتن آمبولانس های خودرویی اقدام به احداث آمبولانس هوایی نموده است تا بتوانیم بیماران را به کل نقاط کشور انتقال دهیم یا در صورت لزوم آنها را برای درمان به خارج از کشور اعزام نماییم مرکز شفا طب عرفان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران و وزارت بهداشت می باشد و دارای شرکت رسمی از اداره ثبت شرکتها می باشد و توانایی اخذ قرارداد رسمی با کلیه ارگانها و نهادهای دولتی و خصوصی را دارد .

در دنیای امروزی که آدم فرصت سر خاراندن را ندارد از طرفی ترافیک سنگین کاری کرده است که آدم ها بیشتر وقت خود را در ترافیک به سر می برند رشد سعودی خدمات در منزل کمک شایانی را به مردم کرده است یکی از این خدمات ، خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد که در این زمینه پیشرفت های چشمگیری داشته ایم اسنپ پزشکی وابسته به شرکت شفا طب عرفان یکی از مراکز به نام در این زمینه می باشد که توانسته است با بهره گیری از کادری مجرب خدمات شایانی را به بیماران ارائه نماید .

مرکز شفا طب عرفان برای راحتی حال بیماران اقدام به راه اندازی واحد آمبولانس خصوصی نموده است مرکز شفا طب عرفان با چند مرکز آمبولانس خصوصی در مناطق مختلف تهران عقد قرارداد نموده است تا بسته به آدرس بیماران بتوانند سریعا بر بالین بیماران حاضر شوند و در کمترین زمان ممکن به مرکز درمانی انتقال داده شوند .

 

18

 


نکات مشابه

آزمایش خون در منزل

اکوی قلب در منزل

اکو و نوار قلب در منزل

تزریقات در محل

تزریقات در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پزشکی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

گفتار درمانی در منزل

کاردرمانی در منزل

درمان در منزل

رادیولوژی در منزل

سونوگرافی در محل

آزمایش خون در منزل

خدمات پرستاری در منزل

درمان در خانه

سرم تراپی و تزریق سرم در منزل

ویزیت متخصص در منزل

futbalove dresy na predaj maglie calcio online billige fotballdrakter Billiga Fotbollströjor Barn billige fodboldtrøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie maillot de foot personnalisé fussballtrikots günstig Fotbalove Dresy
تماس با ما

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن